Для людей з вадами зору
Режим ЧБ:
Розмір шрифта:
  • Аа
  • Аа
  • Аа

Приєднатись
+38 (044) 298-07-70

м. Київ, Дарницький бульвар, 8-В, прим 170

ПН-ЧТ: 9:00 - 18:00

ПТ: 9:00 - 17:00

СБ-НД: Вихідний

Ласкаво просимо!

Реєстрація

Відновлення паролю

Ви отримаєте лист з підтвержденням скидання паролю, перейдіть по посиланню в листі для продовження процедури відновлення.

В Україні з’явиться Державний реєстр санкцій

10 травня, 2023

Комітет Верховної Ради з питань правової політики рекомендує депутатам ухвалити у другому читанні Законопроєкт № 8392 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо застосування санкцій та створення Державного реєстру санкцій.

Законопроєктом передбачається, що Державний реєстр (далі – Реєстр) – це автоматизована система збирання, зберігання, захисту, обліку, пошуку та надання інформації про всіх суб’єктів, щодо яких застосовано санкції. Дані Реєстру є відкритими та загальнодоступними.

Реєстр буде вестись державною та англійською мовами з використанням програмного забезпечення, розробленого відповідно до національних стандартів, що забезпечує його сумісність та взаємодію з іншими інформаційними системами та мережами, що становлять інформаційний ресурс держави.

Відповідно до Законопроєкту № 8392 ведення реєстру буде забезпечувати Рада національної оборони України.

Реєстр міститиме наступну інформацію:

  • підстави для застосування, зміни або скасування санкцій;
  • перелік санкцій, які застосовуються, змінюються або скасовуються у розрізі кожного з осіб, щодо яких застосовано санкції;
  • державні органи, відповідальні за виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо застосування, зміни або скасування національних санкцій;
  • перелік осіб, щодо яких застосовано санкції, та відомості для їх ідентифікації: для юридичної особи – найменування, місцезнаходження, держава реєстрації (за відсутності відомостей про державу реєстрації – інформація про відсутність реєстрації в Україні) та/або реєстраційний (ідентифікаційний) номер/податковий номер, інші відомості, що її ідентифікують; для фізичної особи – ім’я, що залежно від національних традицій може складатися з прізвища, власного імені та по батькові (за наявності), дата народження та/або реєстраційний номер облікової картки платника податків або ідентифікаційний номер (для іноземців та/або осіб без громадянства), громадянство (за відсутності відомостей про громадянство – інформація про відсутність в особи громадянства України), унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (за наявності);
  • інші відомості, що її ідентифікують (за наявності);
  • відомості про суб’єкта внесення пропозиції щодо застосування, зміни або скасування санкцій стосовно кожної запропонованої особи, щодо якої застосовані санкції;

Також Законопроєктом № 8392 передбачено збільшення строку розгляду справ про конфіскацію активів рф.

Детально з Законопроєктом № 8392 можна ознайомитись за посиланням >>>>>

Новини В.А.К.С.

В Україні з’явиться Державний реєстр санкцій

10 травня, 2023

Зміни в Законі про виконавче провадження

8 травня, 2023

НБУ ініціює зміни до Закону України «Про споживче кредитування»

3 травня, 2023

Чергові Конференції ВАКС

27 квітня, 2023

Зустріч кредитних спілок з представниками  Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

26 квітня, 2023

Чи може підприємство перезатвердити вже встановлений ліміт каси та строки здавання готівки?

20 квітня, 2023

Оновлена версія вебпорталу для статистичної звітності у форматі XML

19 квітня, 2023

Топ п’ять помилок при подачі податкової звітності

18 квітня, 2023

Затверджено новий порядок заповнення реквізитів «Призначення платежу»

17 квітня, 2023

Парламент підтримав у першому читанні законопроєкти щодо спрощення умов погашення споживчих кредитів

14 квітня, 2023