Для людей з вадами зору
Режим ЧБ:
Розмір шрифта:
  • Аа
  • Аа
  • Аа

Приєднатись
+38 (044) 298-07-70

м. Київ, Дарницький бульвар, 8-В, прим 170

ПН-ЧТ: 9:00 - 18:00

ПТ: 9:00 - 17:00

СБ-НД: Вихідний

Ласкаво просимо!

Реєстрація

Відновлення паролю

Ви отримаєте лист з підтвержденням скидання паролю, перейдіть по посиланню в листі для продовження процедури відновлення.

Продовження проєкту КЕП

28 лютого, 2023

Історія співпраці ВАКС з проєктом КЕП триває вже багато років, але на  особливу увагу заслуговує останній етап  співпраці, який тривав з 01.10.2020 по 31.01.2023.

Основною метою нашого співробітництва було покращення послуг кредитними спілками,  посилення  кредитних спілок шляхом зміцнення спроможності ВАКС, з метою кращого реагування на потреби своїх членів, що включає спеціальні послуги та тренінги для поліпшення операційної спроможності та, врешті-решт, розширення бізнесу з довгостроковим фокусом щодо використання цифрових технологій та подальшого розширення кредитування агробізнесу.

За цей  період за підтримки проєкту КЕП, нам вдалося реалізувати  багато корисних для роботи кредитних  спілок ініціатив. Головними з них є:

  • оновлення вебсайтів для кредитних спілок (27 кредитних спілок + ВАКС);
  • підтримка оновлення програмного забезпечення кредитних спілок (5 кредитних спілок взяли участь в програмі);
  • інтеграція CRM – системи у роботі кредитних спілок   (7 кредитних спілок);
  • навчання у школі цифрового маркетингу та в школі  телемаркетингу для кредитних менеджерів (представники 18 кредитних спілок пройшли навчання).

В рамках співпраці було проведено багато вебінарів, під час яких представники кредитних спілок отримували для себе корисні знання та навички.

 З настанням воєнного стану КЕП було запропоновано рішення щодо надійного збереження критичних даних кредитних спілок на серверах дата-центрів, що базуються поза межами території України. Дана ініціатива забезпечила належне збереження даних кредитних спілок на хмарному середовищі.

ВАКС та КЕП брали активну участь у розробці законопроєкту № 5125 «Про кредитні спілки», було проведено низку зустрічей щодо обговорення цього законопроєкту. За підсумками обговорення було сформульовано зауваження та пропозиції до законопроєкту.

За весь цей час було проведено багато зустрічей з представниками профільних департаментів НБУ щодо дерегуляції вимог нормативно-правових актів для кредитних спілок.

З початку повномасштабної війни з боку рф робочі плани по співпраці КЕП та ВАКС були дещо змінені, з метою забезпечення більш оперативного реагування на потреби членів ВАКС. 

Враховуючи ситуацію в Україні, усвідомлюючи необхідність подальшої підтримки кредитних спілок Агенство США з міжнародного розвитку (USAID) прийняло рішення про продовження Проєкту КЕП на 18 місяців, до 30.09.2024р.

Щиро раді, що у такий важкий для нас час, наша співпраця не зупинилася і ми зможемо спільно реалізувати ще багато цікавих та корисних ініціатив.

Новини В.А.К.С.

Підсумки 2021 року для ринку небанківських фінансових послуг

21 грудня, 2021

Несплата кредитних платежів членами кредитних спілок у зв’язку з воєнним станом не вважатиметься простроченням

25 березня, 2022

ОБОВ’ЯЗКОВИЙ АУДИТ – 2022

17 листопада, 2022

Зміни до договорів про споживче кредитування

7 лютого, 2022

Національний банк затвердив нові правила розрахунку показників вартості споживчого кредиту

15 лютого, 2021

Фінзвітність за 2020 рік подається до податкової разом з аудиторським висновком

1 квітня, 2021

Перенесено строки початку роботи е-кабінету суб’єкта фінансового моніторингу

9 травня, 2022

Змінено строки подання інформації по ліцензійним умовам

10 травня, 2022

Затверджено Положення про здійснення нагляду за додержанням вимог щодо взаємодії із споживачами при врегулюванні простроченої заборгованості

13 липня, 2021

Звітування кредитних спілок у 2022 році

18 лютого, 2022