Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

Умови надання кредитів

Зміни в лінійці фінансових продуктів УОКС

«Українська об’єднана кредитна спілка» — фінансовий кооператив ІІ рівня, діючий на базі Всеукраїнської асоціації кредитних спілок, інформує про зміни в лінійці фінансових продуктів УОКС і запрошує до співпраці.

Гнучко реагуючи на потреби кредитних спілок-членів УОКС, спостережна Рада УОКС, прийняла рішення внести зміни до умов надання кредитів кредитним спілкам. Відтепер членам УОКС пропонуються 4 види кредитів (детальний опис продуктів).

Для кредитних спілок, які вперше отримують кредит в УОКС, пропонується оформлення звичайного кредиту з фіксованим графіком платежів або оформлення кредитної лінії з обов’язком погашення першого траншу протягом шести місяців.

Кредитні спілки, в яких позитивна кредитна історія відносин з УОКС, мають можливість скористатися «гнучкою кредитною лінію» — особливість цього продукту полягає в тому, що позичальник може в будь-який час збільшувати або зменшувати залишок по кредитній лінії, отримує можливість здійснювати платежі по основній суму один раз на 2 місяців.

Для кредитних спілок, які мають внесок (вклад) на депозитний рахунок в УОКС, пропонується оформлення кредитної лінії: це дасть змогу кредитній спілці не розривати строковий депозит на випадок негайної потреби в коштах.

З метою забезпечення високого рівня якості кредитного портфеля, Спостережна Рада УОКС визначила, що обов’язковою умовою є проведення аналізу фінансового стану кредитної спілки-позичальника шляхом аналізу звітності та виїзної (один раз на рік) перевірки кредитного портфеля.

Переваги оформлення кредиту в УОКС:

  • не потребує наявності ліцензій в кредитної спілки;
  • гнучкість фінансового продукту;
  • оперативність оформлення;
  • проста й прозора схема нарахування відсотків;
  • формування кредитної історії;
  • участь у розвитку власної фінансової установи кредитних спілок.

Українська об’єднана кредитна спілка запрошує до співпраці.

Українська об’єднана кредитна спілка створена кредитними спілками для задоволення потреб кредитних спілок!

 

Заява на надання кредиту кредитній спілці-члену УОКС, а також іншій кредитній спілці розглядається за умови подання необхідних документів:

  • звітні дані за останніх 8 кварталів, складені помісячно наростаючим підсумком з початку року з дотриманням вимог Порядку складання та подання звітності кредитними спілками та об’єднаними кредитним спілками до Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України, затвердженого розпорядженням Держфінпослуг від 25.12.03 №177;
  • прогноз руху коштів за формою, встановленою об’єднаною кредитною спілкою та затвердженою Спостережною радою об’єднаної кредитної спілки;
  • рішення спостережної ради кредитної спілки-заявника про необхідність отримання кредиту.

Заяву на отримання кредиту в УОКС можна завантажити тут.

За детальною інформацією звертайтеся за телефоном (044) 498-59-56.

 

УОКС пропонує кредити на 32 місяці

Українська об'єднана кредитна спілка (УОКС) продовжує розширювати перелік послуг, які надає кредитним спілкам, та пропонує кредит на строк до 32 місяців.

Надання довгострокових кредитів стало завдяки співпраці УОКС з нідерландським фінансовим кооперативом «Ойкокредит».

Цей кредит здебільшого орієнтований на невеликі кредитні спілки, які працюють з кредитуванням середньострокових (близько двох років) проектів.

Іноземний кредитор виставив високі вимоги до кредитних спілок , котрі можуть претендувати на отримання такого кредиту.

Проведений аналіз фінансового стану кредитних спілок-членів ВАКС показав, що понад 70 кредитних спілок-членів ВАКС відповідають цим вимогам до кредитної спілки- позичальника та можуть претендувати на отримання такого кредиту.

Принагідно повідомляємо, що відповідно до рішення спостережної Ради УОКС допустимими є деякі відхилення від заявлених вимог.

Українська об'єднана кредитна спілка надає вашій увазі основні вимоги до кредитної спілки позичальника (у додатку) та запрошує до співпраці.

Якщо Ви зацікавлені отримати такий кредит, звертайтеся до Української об'єднаної кредитної спілки електронною поштою oks@vaks.org.ua або за телефоном (044) 498-59-56.


         

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net