Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Запрошення на І Міжнародний форум кредитної кооперації

 

Шановні колеги!

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок запрошує Вас взяти участь у

І МІЖНАРОДНОМУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОМУ ФОРУМІ  

УЧАСНИКІВ РИНКУ КРЕДИТНОЇ КООПЕРАЦІЇ

«КРЕДИТНІ СПІЛКИ: СУЧАСНІ ВИКЛИКИ ТА ПОТЕНЦІЙНІ МОЖЛИВОСТІ»

Організатори проведення Форуму: Всеукраїнська асоціація кредитних спілок за підтримки  об’єднання кредитних спілок «Програма захисту вкладів» та проекту технічної допомоги «Реформування фінансової діяльності в сільській місцевості» Німецького Товариства Технічного Співробітництва (GIZ) і Німецької Кооперативної Асоціації Райффайзен (DGRV).

Місце проведення: місто Севастополь, вул. Паркова, 6, Севастопольський інститут банківської справи.

Серед учасників Форуму: представники Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України, члени ВАКС та учасники об’єднання кредитних спілок «Програма захисту вкладів», учасники ринку кредитної кооперації України, представники кредитної кооперації Німеччини, Киргизстану, Литви та Росії,  міжнародних фінансових організацій, представники ЗМІ.

Програма Форуму >>>

Сподіваємось, що Форум стане однією з найбільших подій на ринку кредитної кооперації та приверне увагу широкого кола представників кооперативного руху, небанківського фінансового сектору, державних органів, регуляторів фінансового ринку, представників міжнародних фінансових організацій не тільки нашої країни, а й із-за кордону.

Участь у попередніх регіональних форумах ВАКС, які проводилися у Львові та Харкові, взяли державні посадовці, фінансисти, фахівці з питань кредитно-кооперативного руху.

Плануємо, що міжнародний Форум буде проводитися щорічно, а перший — надасть можливості отримати максимум інформації з таких тем:

  • Наслідки світової фінансової кризи.
  • Розбудова системи кредитної кооперації. Зміни та доповнення до Закону України «Про кредитні спілки».
  • Нові продукти та інструменти ринку небанківських фінансових послуг.
  • Міжнародний досвід кредитної кооперації.

Розмір реєстраційного внеску за участь у Форумі складає:

  • для членів ВАКС та учасників ПЗВ — 1 500 грн (пропозиція дійсна за умови відсутності заборгованості по сплаті членських внесків);
  • для інших кредитних спілок — 2 000 грн.

Реєстраційний внесок включає: проживання з 1 до 4 червня, харчування у відповідності до програми проведення Форуму, участь у всіх засіданнях і заходах Форуму, матеріали Форуму, розважальну програму.

Для участі в Форумі потрібно заповнити заявку на участь та надіслати її до Оргкомітету факсом за т. (044) 390-32-84 або електронною поштою на адресу office@vaks.org.ua, після чого ми надішлемо Вам рахунок на оплату реєстраційного внеску.

Якщо Ви:

  • маєте відношення до ринку кредитної кооперації, фінансових ринків взагалі і зацікавлені в його повноцінному функціонуванні та розвитку, заповніть, будь ласка, → БЛОК «А» Заявки на участь і приєднайтеся до нас, візьміть участь у Форумі;
  • зацікавлені в ефективній презентації Вашої діяльності на Форумі, маєте можливість виступити спонсором Форуму заповніть, будь ласка,  БЛОК «Б» Заявки, і Ви отримаєте таку можливість;
  • маєте досвід роботи на ринку і хотіли б поділитися ним з іншими учасниками, заповніть, будь ласка,  БЛОК «В» Заявки на участь, і Ви матимете нагоду виступити перед аудиторією професіоналів.

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net