Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Skype-нарада членів Правління ВАКС: говорили про сьогодення

Сьогодні, 29 січня, відбулася Skype-нарада членів Правління ВАКС, на якій обговорили сьогодення та сучасний стан на ринку кредитної кооперації, обмінялися думками щодо збереження спокою серед членів кредитних спілок.

Під час наради члени Правління ВАКС констатували, що наразі кредитні спілки в усіх регіонах працюють без обмежень, за звичайним графіком. Побажання вкладників достроково повернути вклади — поодинокі, й спілки виконують їх без жодних перешкод і затримок. У частині регіонів навіть навпаки — кількість вкладів збільшується.

За підсумками обговорення, щоб і в подальшому зберегти рівновагу та спокій на ринку, члени Правління радять членам ВАКС прислухатися до рекомендацій, напрацьованих об’єднанням «ПЗВ»: сформувати готівкові резерви в розмірі не менше 20—30 % розміру вкладів; видавати кредити в розмірі не більше 50 % від надходжень по платежах згідно з діючими кредитними договорами; проаналізувати стан рахунків у банках.

Крім того, члени Правління ВАКС вирішили за необхідності й надалі проводити такі позачергові наради: до Правління ВАКС входять керівники спілок з усіх регіонів, завдяки чому можна отримувати інформацію щодо ситуації на ринку по всій Україні.

Також члени Правління ВАКС та об’єднання «ПЗВ» висловили готовність, за потреби, готувати додаткові рекомендації задля утримання спокійної ситуації на ринку кредитних спілок.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=990

 


    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net