Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Відбулося засідання робочої групи з питань фінансового моніторингу

У приміщенні Державного комітету фінансового моніторингу України 16 березня цього року відбулося вісімнадцяте засідання робочої групи з розгляду проблемних питань суб’єктів первинного фінансового моніторингу-небанківських фінансових установ.
У засіданні робочої групи взяли участь представники Державного комітету фінансового моніторингу України, Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Державної податкової адміністрації України, а також представники ринку небанківських фінансових установ.
 Від імені ВАКС і ПЗВ на засіданні робочої групи була присутня юрист ПЗВ Надія Волотовська.
У ході робочої групи, зокрема, обговорювали такі питання:

  • щодо виконання суб’єктами первинного фінансового моніторингу-небанківськими фінансовими установами Вимог до кваліфікації працівника суб’єкта первинного фінансового моніторингу, відповідального за проведення фінансового моніторингу в сфері запобігання та протидії запровадженню в легальний обіг доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму, затверджених наказом Держфінмоніторингу від 12.05.2003 № 46 зі змінами (далі — Вимоги);
  • щодо переліку ознак фінансових операцій, за наявністю яких визначається, чи підлягає така операція фінансовому моніторингу.

Особливу увагу в процесі обговорення було приділено пункту 6 Вимог, який встановлює вимоги до освіти та досвіду роботи працівника, відповідального за проведення фінансового моніторингу. А саме, щодо необхідності наявності у відповідального працівника повної вищої освіти та досвіду роботи не менше одного року у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним щляхом, та фінансуванню тероризму.
За результатами обговорення було прийнято рішення щодо необхідності подальшого опрацювання зазначеного питання та можливого внесення змін у Вимоги.
Також, представники ринку виступили з побажанням щодо необхідності прийняття нових підзаконних нормативно-правових актів та внесення змін до діючих, у разі набрання чинності профільним законом у новій редакції.

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net