Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Голова Нацкомфінпослуг зустрівся з представниками ринку кредитної кооперації

Голова Нацкомфінпослуг Б. Візіров, член Комісії Ю. Назаренко та директор департаменту регулювання та нагляду за кредитними установами Г. Дмитренко 23 грудня провели робочу зустріч з учасниками ринку кредитної кооперації на тему «Сучасний стан кредитної кооперації».

Голова Нацкомфінпослуг наголосив на готовності регулятора розглянути пропозиції щодо подальшого розвитку ринку кредитної кооперації, капіталізації та відсторонення від діяльності тих кредитних спілок, які не дотримуються професійних правил і стандартів.

Також Борис Візіров окреслив проблемні питання ринку та запропонував учасникам ринку й асоціаціям більш активно брати участь у вирішенні проблемних питань.

Зі своєї сторони представники ВАКС-ПЗВ і НАКСУ розповіли про свої програми, відсоткові ставки, про очікування від змін до Закону України «Про кредитні спілки», які наразі готують державні органи, та наголосили на готовності брати активну участь в опрацюванні запропонованих змін і доповнень.

Регулятор висловив сподівання стосовно певних дій з боку ринку на підтримку реформ. Сторони погодились, що співпрацю між ринком та Нацкомфінпослуг слід активно продовжувати.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=979

 

 


    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net