Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Борис Візіров презентував оновлений сайт Нацкомфінпослуг

Сьогодні, 10 грудня, Борис Візіров, Голова Нацкомфінпослуг, показав журналістам оновлений сайт регулятора небанківського фінансового ринку.

Сайт не тільки виглядає інакше, а й має нову адресу: www.nfp.gov.ua.

За словами Бориса Візірова, оновлення офіційного веб-сайту Нацкомфінпослуг було одним із пріоритетних завдань на 2013 рік.

«Веб-сайт, розташований за адресою www.dfp.gov.ua був створений Держфінпослуг у 2003 році. У зв’язку з відсутністю відповідного бюджетного фінансування він жодного разу додатково не супроводжувався розробниками та не модернізувався. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, прийняла офіційний веб-сайт від Держфінпослуг лише у 2013 році», — зазначив Борис Візіров.

Крім того, Голова Нацкомфінпослуг наголосив, що наразі програмна платформа, на якій побудований сайт Держфінпослуг, має низку недоліків, є морально й технічно застарілою. Це призвело до втрати функціональності системи керування контентом. Наприклад, з квітня 2013 року оновлення рубрик сайту, за виключенням рубрики «Офіційні новини», стало не можливим.

На сьогодні Нацкомфінпослуг винайшла можливість (за рахунок перерозподілу видатків з інших статей кошторису) придбати ліцензійне програмне забезпечення «Система керування інтернет-порталами», яке було інтегровано в програмне середовище веб-сайту та засобами якого налаштовано сайт відповідно до вимог сучасності, безпеки та чинного законодавства.

На новий сайт перенесено переважну більшість інформації з www.dfp.gov.ua.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=972


    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net