Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Представник ВАКС розповіла про доступ до фінансових послуг під час Форуму для жінок-підприємців

Про кредитні спілки, їхню особливість і відмінність від інших фінансових установ, а також про фінансові послуги, доступ до яких мають жінки-підприємці завдяки кредитним спілкам, Тетяна Романенко, представник ВАКС і голова правління кредитної спілки «Юкон» (м. Запоріжжя), розповіла в рамках першого практичного Форуму для жінок-власниць бізнесу «Українки в Бізнесі: власна справа — розвиток і успіх».

Цей захід відбувся в Дніпропетровську, 21 листопада, й зібрав понад 400 учасниць з п’яти міст України — Дніпропетровська, Донецька, Запоріжжя, Харкова та Києва. Форум був розрахований на підтримку й розвиток представниць саме Східної України. Його організувало Посольство США в Україні в партнерстві з Центром підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск», Українським жіночим фондом та Дніпропетровською обласною радою.

Упродовж Форуму пройшли практичні бізнес-сесії за основними тематиками, що в першу чергу важливі для бізнесу, — фінанси, юридичні аспекти й маркетинг. Крім того, з огляду на цільову аудиторію заходу до програми були включені сесії про жіноче лідерство й ефективні комунікації.

«На наш погляд, саме обмін досвідом та навчання керівників підприємств сучасним технологіям управління — це ефективний механізм підвищення їхньої кваліфікації. І цей Форум є важливим заходом, що може сприяти подальшому успішному розвитку підприємництва на Дніпропетровщині. Вже не можна сказати, що підприємницька діяльність — суто чоловіча справа. З кожним роком жінок, які обрали сферою своєї діяльності бізнес, стає все більше. Цілеспрямованість і наполегливість жінок, помножені на вміння спілкуватися і дипломатичні здібності, роблять з них надійних ділових партнерів», — прокоментував подію голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=965

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net