Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

10 років тому відбулося перше засідання Правління ВАКС

Перше засідання Правління Всеукраїнської асоціації кредитних спілок, що відбулося 7 листопада 2003 року, поклало початок створенню ВАКС.

Зараз до ВАКС входить 143 кредитні спілки, які об’єднують понад півмільйона українців та охоплюють всі регіони України. За певними показниками (наприклад: обсяг внесків (вкладів) на депозитні рахунки; кількість членів, які мають депозитні рахунки; кількість членів, які мають діючі кредитні договори) питома вага кредитних спілок-членів ВАКС займає половину ринку української кредитної кооперації.

За роки своєї роботи ВАКС стала потужною асоціацією, до позиції якої прислухаються в державних органах, до якої звертаються журналісти за коментарями й експертними думками щодо ситуації на ринку. ВАКС бере участь у всіх важливих процесах, що впливають на долю кредитних спілок, — в офіційних зустрічах, засіданнях, нарадах на рівні профільних міністерств і відомств, у міжнародних заходах і роботі з міжнародними проектами. ВАКС ініціює проведення й бере активну участь у заходах за участі ЗМІ.

Наразі ВАКС підтримує ще один напрямок діяльності кредитних спілок-членів асоціації — підвищення фінансової грамотності пересічних українців.

ВАКС об’єднала не тільки кредитівки, а й стала площадкою для створення мережі місцевих асоціацій кредитних спілок, яких на сьогодні в Україні 23.

І все це — результат роботи кожної кредитної спілки, яка входить до асоціації.

Сьогодні, об’єднавшись і впроваджуючи єдині стандарти діяльності, члени ВАКС представляють потужну систему. Ми відстоюємо кооперативні принципи, оскільки спілки створені звичайними українцями, котрі хочуть допомагати один одному.

І своєю щоденною роботою кредитні спілки-члени ВАКС втілюють це благородне прагнення.

Змінимо світ на краще разом!


 

Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=947

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net