Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Чи буде в Україні національний веб-сайт з фінансової грамотності?

Сьогодні, 6 листопада, в Києві, саме це й з’ясовували під час круглого столу, організованого Світовим банком і Програмою USAID/FINREP-II.

Тема створення в Україні національного веб-сайту з фінансової грамотності зібрала за одним столом міжнародних експертів, представників Національного Банку, Нацкомфінпослуг, НКЦПФР, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, державних органів, профільних об’єднань й інших організацій, які переймаються проблемою фінансової грамотності українців.

ВАКС також була запрошена до участі в дискусії, оскільки кредитні спілки-члени асоціації з 2007 року постійно займають фінансовою просвітою наших громадян і мають досвід у цьому напрямку.

У першій частині круглого столу своїми напрацюваннями з присутніми поділився Шон Манді, міжнародний експерт з фінансової грамотності Програми розвитку фінансового сектору (USAID/FINREP-II). Зокрема на прикладі подібних сайтів, що вже створені й працюють в інших країнах, Шон Манді показав, на які головні аспекти варто зважати, що можна брати до уваги, а чого слід остерігатися, як може виглядати сайт, щоб зацікавити українців, яку інформацію повинен містити й на кого бути розрахований.

Експерт детально зупинився на простоті, доступності текстів, навігації та самої структури, а також на тому, кому, на його думку, варто долучатися до систематичного наповнення сайту актуальною й цікавою пересічному українцю інформацією.

Після виступу Шона Манді між учасниками круглого столу виникла жвава дискусія щодо багатьох питань. Наприклад: на базі якої установи потрібно створювати національний сайт з фінансової грамотності? хто буде його адмініструвати? в який спосіб відбуватиметься обмін інформацією? яка саме інформація потрібна пересічному українцю? як викликати довіру до цього сайту? тощо.

Організатори й учасники круглого столу розуміють, що це тільки початок розмови. Найближчі цілі — створити робочу групу та визначити кінцеву дату роботи над веб-сайтом.

Напередодні Шон Манді провів індивідуальні зустрічі з більшістю доповідачів круглого столу, у тому числі зі Всеукраїнською асоціацією кредитних спілок (5 листопада).

Під час обговорення роботи кредитних спілок-членів ВАКС у напрямку підвищення фінансової грамотності українців, Шон Манді зацікавився досвідом тренерів з фінансової просвіти, тренінгами й спеціалізованими заходами, наприклад до Міжнародного дня кредитних спілок і Всесвітнього дня заощаджень. Крім того, дізнавшись, що ВАКС під час прес-ланчів й інших заходів звертає увагу журналістів на питання фінансової просвіти, наголосив на суспільній важливості таких кроків.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=945


    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net