Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Міністерство доходів і зборів України розпочало адміністрування єдиного соціального внеску

Представники ВАКС та кредитні спілки Києва, члени-ВАКС, взяли участь в зустрічі платників ЄСВ та представників ДПІ у Шевченківському районі ГУ Міндоходів, що відбулася 25 жовтня в Києві. Зустріч була організована Асоціацією платників податків України, членом якої є ВАКС. Передумовою зустрічі стало те, що з 1 жовтня 2013 року Міністерство доходів і зборів України розпочало процедуру адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

З 1 жовтня 2013 року територіальні органи Міндоходів приймають та обробляють звіти про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Звіти про суми нарахованого єдиного внеску необхідно здавати до Центрів обслуговування платників податків за місцем взяття на облік як платників єдиного внеску.

Суми нарахованого ЄСВ підлягають сплаті на нові рахунки в органах Державної казначейської служби, які розміщено на сайті ГУ Міндоходів у розділі «Законодавство». Детальніше за посиланням «Законодавство ЄСВ».

Нагадаємо, адміністрування єдиного внеску Міндоходів розпочато в зв’язку з набранням чинності законами України від 4 липня 2013 року № 404-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи» № 406-VII.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=941


    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net