Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

«Нова економічна модель: інвестиції та інновації для реального сектору»

Під такою назвою 22 жовтня пройшла конференція, організована Торгово-промисловою палатою України спільно з Міжнародним центром перспективних досліджень та Інформаційно-аналітичним центром «Інновації» за сприяння Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

У конференції взяли участь Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов та Президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков.

У своєму виступі пан Прасолов наголосив, що Президент України поставив амбітне завдання — до 2020 року Україна має увійти до числа 20 найбільших економік світу за обсягом ВВП. Для цього щорічні обсяги інвестицій потрібно збільшити вдвічи. За нашими розрахунками, це може дати зростання річних темпів реального ВВП орієнтовно в 4 рази та експорту — на 11 %. Тому країні потрібен економічний ривок, заснований на виваженій і водночас амбітній економічній стратегії. Мінекономрозвитку започаткувало роботу з розробки такої стратегії.

Президент ВАКС Вікторія Волковська, яка взяла участь у Конференції, вважає, що особливу увагу слід приділити акцентам міністра щодо пріоритетних напрямків, серед яких пан Прасолов назвав розвиток сільського господарства, створення нових робочих місць і розвиток національного туризму. 


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=934


    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net