Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Нацкомфінпослуг надає можливість фінансовим установам подавати інформацію про свою діяльність з використанням електронного цифрового підпису

На відкритому позачерговому засіданні Нацкомфінпослуг, яке відбулося вчора, 17 жовтня, були затверджені зміни до деяких нормативно-правових актів Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України.

Основними цілями розробки Нацкомфінпослуг цих змін було, зокрема, виконання вимог підпункту 16.2 пункту 16 Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010—2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», затвердженого Указом Президента України від 12 березня 2013 року за № 128/2013, щодо надання можливості подання фінансовими установами, в тому числі кредитними спілками, до Нацкомфінпослуг інформації про свою діяльність із використанням електронного цифрового підпису.

З проектом змін кредитні спілки можуть ознайомитись на веб-сайті Нацкомфінпослуг ›››

Як було зазначено під час засідання Комісії, затверджений нормативно-правовий акт протягом 5 робочих днів буде подано до Міністерства юстиції України на державну реєстрацію.

Після набуття ним чинності, у разі подання кредитною спілкою звітності у вигляді електронних документів, з дотриманням вимог Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг», звітність у паперовій формі до Нацкомфінпослуг подаватися не буде. Обов’язковим реквізитом звітності у вигляді електронних документів буде електронний цифровий підпис відповідно до вимог Закону України «Про електронний цифровий підпис».


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=933

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net