Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Керівника Програми USAID «Розвиток фінансового сектору» (FINREP-II) зацікавила робота ВАКС у напрямку фінансової просвіти українців

Вчора, 8 жовтня, президент ВАКС Вікторія Волковська зустрілась з керівником Програми USAID «Розвиток фінансового сектору» (FINREP-II) Даніло Круз-ДеПаула.

FINREP-II — це п’ятирічний проект надання допомоги Україні в зміцненні нагляду та регулювання фінансового сектору, розвитку товарного ринку та ринку деривативів, а також у підвищенні фінансової грамотності й захисту прав споживачів.

Саме тому під час зустрічі йшлося про фінансову грамотність українців, участь ВАКС у фінансовій просвіті населення, досвід роботи зі школярами, а також тренінги «Плануй майбутнє» й «Управління боргом».

Під час зустрічі Вікторія Волковська зауважила, що силами ВАКС та її членів протягом 2010—2012 років було проведено 313 тренінгів і семінарів, направлених на поширення фінансової грамотності серед населення України. Загалом, у цих навчальних заходах взяли участь 4 549 громадян України і 798 отримали фінансові консультації. А в І півріччі 2013 року вже проведено 53 заходи з фінансової просвіти; навчання та консультації отримали 1 675 чоловік.

Сторони домовились про подальшу співпрацю та підтримку один одного.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=928


    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net