Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Відбулося 30-те засідання Робочої групи з розгляду проблемних питань суб’єктів первинного фінансового моніторингу — небанківських установ

У Держфінмоніторингу України 26 вересня відбулося засідання Робочої групи з розгляду проблемних питань суб’єктів первинного фінансового моніторингу — небанківських установ та аналізу ефективності заходів, що вживаються ними для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів і фінансуванню тероризму.

Під час засідання групи були розглянуті питання щодо приведення національного законодавства до нових Стандартів FATF і необхідності внести зміни до профільного законодавства, щоб вдосконалити національну систему фінансового моніторингу.

Зокрема, за повідомленням представників Держфінмоніторингу, найближчим часом буде представлена на обговорення громадськості нова редакція Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму».

Нагадаємо, що раніше Держфінмоніторинг презентував порівняльну таблицю до нової редакції закону, до якої ВАКС надала відповідні пропозиції.

Крім того, члени Робочої групи, серед яких був і представник ВАКС, заслухали інформацію представників Національного банку України та Нацкомфінпослуг щодо здійснення нагляду та контролю за діяльністю платіжних організацій і членів платіжних систем, що є небанківськими установами, у тому числі за кредитними спілками, які відповідно до Закону України «Про кредитні спілки» мають право надавати фінансову послугу з переказу коштів (за наявності відповідної ліцензії).


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=917

 

 


    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net