Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

ВАКС запропонувала Нацкомфінпослуг створити робочу групу з питань оптимізації процедур надання адмінпослуг і вдосконалення системи ведення Державного реєстру фінансових установ

У своєму листі 9 вересня ВАКС запропонувала Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, створити робочу групу з питань оптимізації процедур надання адміністративних послуг та вдосконалення системи ведення Державного реєстру фінансових установ. До роботи в цій групі запропоновано долучити працівників Нацкомфінпослуг і представників об’єднань учасників ринку небанківських фінансових послуг, у тому числі ВАКС.

Ініціатива асоціації пов’язана з розробленим Нацкомфінпослуг і оприлюдненим 5 серпня на офіційному сайті проектом розпорядження «Про внесення змін до Положення про Державний реєстр фінансових установ та визнання такими, що втратили чинність, деяких нормативно-правових актів Держфінпослуг».

«Розробка нової редакції Положення про Державний реєстр фінансових установ має важливе значення для діяльності фінансових установ, зокрема кредитних спілок. У разі її затвердження процедура надання відповідних адміністративних послуг зазнає суттєвих змін в частині переліку документів, які необхідно надавати кредитній спілці для внесення інформації до Державного реєстру фінансових установ, встановлення вимог до керівників відокремлених структурних підрозділів, видачі Свідоцтва про реєстрацію фінансової установи тощо.

За результатами опрацювання нової редакції Положення Всеукраїнською асоціацією кредитних спілок були підготовлені пропозиції, направлені до Нацкомфінпослуг листом від 04.09.2013 № 01-77.

Крім того, таке питання як використання електронного цифрового підпису, визначене для реалізації підпунктом 16.2 пункту 16 Національного плану дій, не знайшло свого відображення в новій редакції Положення», — зауважила ВАКС у листі, повний текст якого розміщено тут.

Нагадаємо, проект розпорядження Нацкомфінпослуг «Про внесення змін до Положення про Державний реєстр фінансових установ та визнання такими, що втратили чинність, деяких нормативно-правових актів Держфінпослуг» був розроблений на виконання підпункту 16.2 пункту 16, підпункту 82.1 пункту 82 Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010—2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», затвердженого Указом Президента України від 12.03.2013 № 128.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=903


    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net