Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

ВАКС звернулася до Верховної Ради з приводу законопроекту народного депутата Ар’єва В. І.

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок 9 вересня звернулася до Голови Комітету з питань фінансів і банківської діяльності Верховної Ради України пана Риженкова О. М. з пропозицією долучити представників асоціації до обговорення законопроекту «Про Фонд гарантування вкладів та інвестицій фізичних осіб» (реєстраційний номер 3132) як до, так і під час його попереднього розгляду на засіданні Комітету з питань фінансів і банківської діяльності та/або в громадському обговоренні внесеного законопроекту.

У своєму листі ВАКС наголосила на тому, що законопроект не враховує існування Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, що діє відповідно до Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» та гарантує вклади фізичних осіб у банках. А існування одночасно двох установ, до повноважень яких належить гарантування вкладів фізичних осіб у банках, на думку асоціації, є недоцільним.

Крім того, «прийняття законопроекту не буде сприяти ефективному виведенню неплатоспроможних кредитних спілок з ринку та забезпечувати гарантування вкладів членів таких кредитних спілок», — зазначено в листі.

Повний текст листа ВАКС ›››

Нагадаємо, 28 серпня народний депутат Ар’єв В. І. вніс на розгляд до Верховної Ради України законопроект «Про Фонд гарантування вкладів та інвестицій фізичних осіб» (реєстраційний номер 3132).

Відповідно до Пояснювальної записки до цього законопроекту, пропонується створити Фонд гарантування вкладів та інвестицій фізичних осіб, який має здійснювати відшкодування неповернених вкладів та компенсаційних виплат інвесторам-фізичним особам, які втратили свої кошти внаслідок недостатності коштів у фінансовій установі.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=902

 


    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net