Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

ВАКС оголошує акцію «Місяць ощадності від кредитних спілок»

ВАКС пропонує кредитним спілкам у жовтні долучитися до акції «Місяць ощадності від кредитних спілок».

У рамках цієї акції кредитні спілки можуть організувати тренінги, семінари, лекції й інші заходи з фінансової просвіти для учнів 10—11 класів, членів кредитних спілок, вчителів, лікарів, пенсіонерів тощо. Закінчити ж «Місяць ощадності від кредитних спілок» планується в Міжнародний день кредитної кооперації (17.10.2013 р.). Зокрема, на регіональному рівні кредитним спілкам запропоновано провести відкритті уроки в школах чи прочитати лекції з фінансової просвіти в інших установах, при цьому запросити до участь у таких навчальних заходах представників державних і місцевих органів влади, журналістів.

У Києві ВАКС планує підсумувати результати всеукраїнської акції «Місць ощадності від кредитних спілок» під час заходу, присвяченого Міжнародному дню кредитної кооперації.

Нагадаємо, що потреба підвищувати фінансову грамотність українців особливо гостро постала після кризи 2008—2010 років. А статистичні дослідження тільки підтвердили низький рівень знань громадян України в сфері фінансів. Власне, тому в останні роки осінь стає традиційною порою, коли кредитні спілки й інші фінансові установи проводять заходи з фінансової просвіти й популяризації фінансових послуг.

Так у Міжнародний день кредитної кооперації члени ВАКС вже традиційно знайомлять українців з особливостями вітчизняної фінансової системи, а також розповідають про роль і суспільну місію кредитівок.

Крім того, кредитні спілки почали долучатися до святкування Всесвітнього Дня ощадності (31 жовтня), який з минулого року відзначають і в Україні — завдяки ініціативі німецького банку розвитку KfW (діє за дорученням Федерального уряду Німеччини).


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=896

 


    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net