Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Мінфін розглядає можливість перенести на 2015 рік подання кредитними спілками фінансової звітності за міжнародними стандартами

На офіційному веб-сайті Міністерства фінансів України оприлюднений для обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України, якою пропонується затвердити зміни до деяких актів Уряду.

Так Мінфіном запропоновано внести зміни до Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2000 року № 419, та встановити, що фінансову звітність і консолідовану фінансову звітність кредитні спілки та підприємства, які провадять господарську діяльність з управління активами, складатимуть за Міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ) починаючи з 1 січня 2015 року.

Нагадаємо, що за наполегливою пропозицією ВАКС і ПЗВ впровадження міжнародних стандартів фінансової звітності кредитними спілками було перенесено й мало б застосовуватися з 1 січня 2014 року.

Нещодавно ВАКС спільно з колегами з фондового ринку звернулася до вищих державних органів з проханням скасувати або знову ж таки перенести на рік строк подання фінансової та консолідованої фінансової звітності за міжнародними стандартами. При цьому, в своєму листі ВАКС зазначила, що найближчим часом очікує на зміни в законодавстві про кредитні спілки: «Такі зміни, за умови їх прийняття, будуть мати велике суспільне значення та суттєво вплинуть на розвиток існуючої системи кредитної кооперації в Україні і, відповідно, на статус кредитних спілок як складового елементу ринку фінансових послуг».

Нам дуже приємно, що наведені в листі ВАКС пропозиції знайшли своє відображення в проекті постанови Кабінету Міністрів.

Крім того, змінами передбачається перенесення кінцевого терміну подання річної фінансової звітності з 9 лютого до 28 лютого наступного за звітним року.

Також, Міністерство фінансів України пропонує внести ряд змін до Стратегії застосування міжнародних стандартів фінансової звітності в Україні, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2007 р. № 911-р.

Проект постанови Кабінету Міністрів України та запропоновані зміни ›››


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=893


    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net