Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

ВАКС і Міжнародна академія фінансів та інвестицій відтепер співпрацюватимуть

Сьогодні, 9 серпня, Всеукраїнська асоціація кредитних спілок і Міжнародна академія фінансів та інвестицій підписали угоду про співпрацю.

Зокрема цією угодою передбачено, що асоціація та навчальний заклад будуть співпрацювати щодо організації навчання, перепідготовки і підвищення кваліфікації фахівців, які провадять діяльність на ринках фінансових послуг, та здійснювати інші спільні заходи, у тому числі аналізувати діяльність кредитних спілок і розробляти пропозиції для її покращення. 

Довідка

Міжнародна академія фінансів та інвестицій — вищий навчальний заклад, створений відповідно до рішення Президії Торгово-промислової палати України від 15 липня 2005 року. Засновником Академії є Торгово-промислова палата України. Академія створена шляхом реорганізації інформаційно-консультативного навчального центру при ТПП України та є правонаступницею його прав та обов'язків. Академію внесено до Державного реєстру вищих навчальних закладів України за реєстраційним номером 10-І-1 від 10.08.2007 р.

За короткий час своєї діяльності за 12 ліцензіями Міністерства освіти і науки України організувала та здійснила підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації понад 42тис. спеціалістів, а саме: представників органів державної влади і місцевого самоврядування, працівників ТПП, членів ТПП, інших суб'єктів господарювання.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=883


    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net