Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

FINREP-II та ВАКС провели робочу зустріч

Вчора, 5 серпня, представник Програми розвитку фінансового сектору FINREP-II і Всеукраїнська асоціація кредитних спілок провели робочу зустріч, під час якої обговорили досвід ВАКС у впроваджені фінансової просвіти серед членів кредитних спілок України.

Експерт FINREP-II високо оцінив досягнення ВАКС та її членів у популяризації фінансової грамотності серед пересічних громадян.

Нагадаємо, що програма «FINREP-II» є продовженням Проекту USAID в Україні «Розвиток фінансового сектору» (FINREP). Вона базується на успішних результатах і досягненнях Проекту «FINREP» і спрямована на досягнення таких цілей:

  1. Розвиток фінансового сектору України шляхом вдосконалення загальної стратегії його розвитку, моніторингу, підвищення рівня стабільності, прозорості та стійкості.
  2. Посилення застосування міжнародних стандартів і принципів, у тому числі корпоративного управління, публічного розкриття інформації, захисту прав споживачів і ринкового нагляду.
  3. Реформування системи гарантування вкладів в Україні (узгоджуючи цей напрямок зі Світовим банком).
  4. Надання допомоги щодо запровадження Рівня II пенсійної системи Міністерству соціальної політики, Пенсійному фонду України, Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку та іншим відповідним установам (за умови схвалення USAID).
  5. Вдосконалення нормативно-правового середовища, необхідного для покращення торгівлі на товарних біржах і ринку деривативів.
  6. Започаткування сучасної товарної біржі в Україні та розробка нових фінансових інструментів і продуктів управління ризиками.
  7. Надання допомоги уряду України в розробці та впровадженні Національної стратегії підвищення фінансової грамотності.
  8. Поширення та вдосконалення програм фінансової грамотності в навчальних закладах, а також підвищення фінансової грамотності шляхом застосування неформальних методів, таких як телебачення й Інтернет.

Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=878

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net