Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Представники ХАКС і Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні говорили про кредитні спілки під час робочої зустрічі

Члени Правління Харківської асоціації кредитних спілок 30 липня взяли участь у робочій зустрічі з представниками економічного відділу Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні.

Зустріч була ознайомчою: йшлося про діяльність кредитних спілок, які входять до Харківської асоціації. Зокрема Голова ХАКС надав інформацію про членів асоціації, кількість кредитних спілок, основні напрямки кредитування членів кредитних спілок, акцентуючи увагу на кредитуванні соціально значущих напрямків, а також розповів про фінансову підтримку малих і середніх сільгоспвиробників.

Крім того, під час робочої зустрічі обговорювали особливості регулювання ринку кредитних спілок збоку Нацкомфінпослуг і ризики, що можуть виникнути в процесі реформування регулювання діяльності кредитних спілок.

Окрему увагу учасники зустрічі приділили співпраці кредитних спілок з банківським сектором, звернувши увагу на відмінність надання фінансових послуг цими установами.

Члени Правління ХАКС наголосили на тому, що на відміну від банків для кредитних спілок не передбачені механізми державної підтримки в кризові періоди, а також часто змінюється склад профільного регулятора та значної шкоди професійному іміджу спілок завдають псевдокредитні спілки.

Однак попри негаразди, що мали місце й досі існують на ринку, під час зустрічі набагато більше учасники говорили про позитивні зміни в діяльності кредитної кооперації в Україні. Так ішлося про роботу обласних асоціацій, всеукраїнських об’єднань кредитних спілок, про існування об’єднаних кредитних спілок, які створені для підтримки ліквідності, про співпрацю спілок з об’єднаннями малих і середніх сільгоспвиробників, про участь у проекті «АгроІнвест», фінансову просвіту тощо.

Наприкінці зустрічі представники посольства Сполучених Штатів Америки зазначили, що отримали багато цікавої інформації, яку використають у формуванні поглядів міжнародних інституцій на кредитну кооперацію в Україні.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=874


    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net