Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Перше відкрите засідання з моменту створення Нацкомфінпослуг відбулося

Сьогодні, 18 липня, відбулося перше відкрите засідання з моменту створення Нацкомфінпослуг, на якому в тому числі обговорювали останні зміни до проектів нормативно-правових актів і пропозиції з боку ринку.

Кредитні спілки, які входять до ВАКС, на цьому засіданні представляла Вікторія Волковська, президент Всеукраїнської асоціації кредитних спілок.

Зокрема, обговорювали внесення зміни до Переліку внутрішніх положень та процедур кредитної спілки, а також зміни до Порядку складання та подання звітності кредитними спілками та об’єднаними кредитними спілками до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Варто зазначити, що більшість пропозицій ВАКС у зазначених проектах нормативно-правових актів враховані, проте, на жаль, пропозиція збільшити строк для коригування поданих звітних даних члени Комісії не підтримали, оскільки скорочення строків обробки звітних даних уніфіковано для всіх видів фінансових установ і мають загальнодержавну тенденцію.

Крім того, під час засідання обговорювали проект нової редакції Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та розповсюдженню зброї масового знищення», до якого ВАКС наразі готує зміни.

Окремо було представлено Звіт про діяльність Консультаційної ради з питань бухгалтерського обліку, аудиту та впровадження міжнародних стандартів фінансової звітності у небанківських фінансових установах при Нацкомфінпослуг. У рамках обговорення цього звіту Вікторія Волковська зауважила, що ВАКС ініціює ще одне перенесення строку запровадження для кредитних спілок складання фінансової звітності та консолідованої фінансової звітності за міжнародними стандартами, а відповідно — перенесення розробки змін до нормативних документів.

Нагадаємо, раніше ВАКС повідомляла, що працює в цьому напрямку з представниками Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=872


    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net