Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Як кредитні спілки допомагають українцям з енергозбереженням

Україна намагається наблизити побутове енергоспоживання до норм цивілізованого суспільства — так виглядають нинішні реалії.

Про те, що більшість житлових будинків у нашій країні потребують покращення експлуатаційних якостей, щоб вони відповідали сучасним стандартам, знають і представники державних органів влади, і звичайні українці. Тому заходи, направлені на ощадливе споживання енергоносіїв, з кожним роком стають все більш потрібними
й неминучими, проте поки що на загальнодержавному рівні в цьому напрямку просуваються досить повільно.

На сьогодні тільки в одній області України місцева влада опікується енергозбереженням: Львівська обласна рада заохочує мешканців Львівської області робити свої помешкання енергоощадними. Один із способів переконати громадян замінити вікна, двері, утеплити стіни й балкони чи зважитися на використання альтернативних до газу джерел енергії — кредитування по програмі «Енергозбереження».

Зараз операторами цієї програми є 6 банків і 10 кредитних спілок: «Анісія», «Вигода», «Самопоміч» (м. Броди), «Довіра» (м. Золочів), «Бойківщина», «Єднання», «Шанс», «Гільдія вуглекопів», «Львівська», «Фінансова гільдія».

Про історію, особливості програми кредитування «Енергозбереження» й підтримку місцевої влади ми розповімо на прикладі Церковної кредитної спілки «Анісія».

Більше читайте в матеріалі «Як кредитні спілки допомагають українцям з енергозбереженням», що вийшов в останньому номері видання «Вісник кредитної кооперації» ›››


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=863

 

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net