Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Законопроект Нацкомфінпослуг щодо розкриття інформації фінансовими установами надійшов на погодження до Держпідприємництва

На початку липня проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» щодо розкриття інформації» надійшов на погодження до Держпідприємництва України.

Раніше, 27 червня, Нацкомфінпослуг оприлюднила його на своєму офіційному веб-сайті — на виконання підпункту 16.1 пункту 16 Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010—2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», затвердженого Указом Президента України від 12 березня 2013 року № 128 з метою розкриття інформації учасниками ринку фінансових послуг, піднаглядними Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, шляхом розміщення її на безоплатній основі в загальнодоступній інформаційній базі даних Нацкомфінпослуг та на власних веб-сайтах (веб-сторінках) ліцензіатів у мережі Інтернет.

«Ухвалення проекту Закону сприятиме встановленню правових механізмів розкриття інформації фінансовими установами, нагляд за якими здійснюється Нацкомфінпослуг, що дозволить встановити прозорі норми стосовно їх діяльності, законодавчо вирішити питання доступу споживачів фінансових послуг до інформації про фінансові установи, а також посилить захист майнових прав та інтересів споживачів фінансових послуг, що надаються такими фінансовими установами.

Проект Закону був доопрацьований за результатами опрацювання зауважень і пропозицій, що надійшли від зацікавлених органів державної влади й учасників ринків фінансових послуг», — зазначено на сайті Нацкомфінпослуг.

Текст законопроекту й аналіз регуляторного впливу ›››

Нагадаємо, що ВАКС у травні у відповідному листі до Нацкомфінпослуг і Держпідприємництва висловила підтримку зазначеного законопроекту й навела свої зауваження, які були взяті до уваги. Детальніше ›››


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=862


    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net