Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Увага! Президент України запропонував Уряду посилити нагляд за додержанням законодавства в сфері фінансового моніторингу

Відповідно до Доручення Президента України від 3 липня Уряд спільно з Радою Національної безпеки і оборони за участю регуляторів фінансового ринку, до числа яких входить профільний регулятор кредитних спілок — Нацкомфінпослуг, має забезпечити активізацію роботи щодо протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму, зокрема здійснення заходів фінансового моніторингу.

За Дорученням Президента України: активізація роботи щодо виявлення схем і механізмів легалізації доходів, одержаних внаслідок організованої злочинної діяльності, та перерозподілу таких доходів, притягнення в установленому порядку винних осіб, посилення взаємодії правоохоронних та інших державних органів, здійснення заходів міжнародного співробітництва, а також учинення процесуальних дій у межах відповідного кримінального провадження, буде проводитись за участю Генеральної прокуратури України.

Повний текст повідомлення прес-служби Президента України В. Януковича ›››

Повний текст Доручення Президента України В. Януковича ››› 

Ще раз звертаємо увагу, що з 19 липня набудуть чинності нові форми обліку та подання інформації, пов’язаної із здійсненням фінансового моніторингу. Відповідний наказ Міністерства фінансів України від 26 квітня 2013 р. № 496, було зареєстровано в Міністерстві юстиції України 24 травня 2013 р. за № 805/23337 та опубліковано в Офіційному віснику України, 2013, № 43 (18.06.2013), ст. 1554. Більше про це читайте тут.

Також, наказом Міністерства фінансів України від 28 травня 2013 р. № 560, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 17 червня 2013 р. за № 984/23516, затверджений Порядок формування облікового ідентифікатора суб’єкта первинного фінансового моніторингу та надання повідомлення про його присвоєння. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Повний текст наказу ›››

Принагідно нагадуємо, що оновлений розділ «Фінансовий моніторинг»/«Нормативно-правові акти» на сайті ВАКС.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=858    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net