Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Голова Нацкомфінпослуг Борис Візіров : «Відкриття Сервісного центру обслуговування учасників ринків фінансових послуг — перший етап на шляху до міжнародних стандартів надання адміністративних послуг»

Як повідомляє на своєму сайті Нацкомфінпослуг. 2 липня урочисто відкрився Сервісний центр обслуговування учасників ринків фінансових послуг. Також у рамках заходу, Голова Нацкомфінпослуг, Борис Візіров, презентував «Концепцію розвитку ринків небанківських фінансових послуг України на 2013—2014 роки».

На заході були присутні високопосадовці, народні депутати, голови профільних Комітетів, Комісій, Асоціацій, численні представники ЗМІ.

Під час урочистого відкриття Сервісного центру, Голова Найцкомфінпослуг Борис Візіров наголосив на тому, що створення й відкриття цього центру є безпрецедентним нововведенням регулятора, який в першу чергу направлений на захист прав споживачів, а відповідно — на надання якісних й оперативних адміністративних послуг.

Під час прес-конференції Голова Нацкомфінпослуг зазначив: «Я хотів би, щоб учасники фінансових ринків зрозуміли, якщо вони стають учасниками ринку фінансових послуг, то вони беруть на себе відповідальність виконувати взяті зобов’язання. Регулятор, відповідаючи за діяльність таких фінансових інститутів, бере на себе відповідальність у тому, щоб проводити таку діяльність таку політику і такий нагляд, який не дозволить відхилятися від прописаної нормативної законодавчої бази, яка сьогодні діє в країні. Ці дві складові функції повинні дати нам економічний ефект підвищення працездатності фінансових організацій та ролі регулятора в цьому процесі. Це дозволить повернути і укріпити довіру до фінансових послуг, стати лакмусовим папером на розвитку інвестиційної привабливості України».

Борис Візіров також висловив переконання, що позитивні зміни, які почались у роботі Нацкомфінпослуг вже найближчим часом принесуть свої результати, робота Сервісного Центру буде в повній мірі оцінена учасниками ринків фінансових послуг, а план розвитку ринків небанківських послуг відповідно до нової Концепції буде активно втілюватись в життя.


Джерело: офіційний веб-сайт Нацкомфінпослуг

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net