Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

На «Радіо-Ера» представники ПЗВ і ВАКС говорили про кредитні спілки

Сьогодні, 27 червня, у передачі «На слуху», що виходить на «Радіо-Ера ФМ», представники ПЗВ і ВАКС розповідали про особливості роботи кредитних спілок в Україні та проблеми кредитування населення.

Під час передачі йшлося про те, як українцям, особливо мешканцям сіл, отримати доступний кредит, які переваги та недоліки кредитів кредитних спілок у порівнянні з продуктами інших фінансових установ. Окрему увагу було приділено поясненню того, як не попасти в «пастку соціальних кредитів», як відрізнити кредит від інших видів послуг, а також особливостям кредитних карток.

У другій частині передачі гості студії відповідали на запитання слухачів, зокрема, про те, як не попастися на обіцянки рекламних оголошень про швидкі кредити під 0 %, як краще користуватися кредитними картками і як переконатися, що кредитна спілка є добросовісною та надійною.

Програму організовано за сприянням проекту технічної допомоги USAID «АгроІнвест», що фінансується Американським агентством з міжнародного розвитку.

Довідка: програма «На слуху» — дискусійний майданчик на різні теми, які можуть бути цікаві й корисні кожному. Програма виходить в ефір у будні з 11:08 до 11:57 (вівторок, середа, четвер, п’ятниця).


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=848


    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net