Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Керівники ВАКС і ПЗВ зустрілися з Василем Волгою

2 квітня президент Об'єднання кредитних спілок «Програма захисту вкладів» Андрій Оленчик і голова правління Всеукраїнської асоціації кредитних спілок Галина Шатирко зустрілися з новопризначеним головою Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України Василем Волгою.
Учасники зустрічі обмінялися думками з приводу сучасного стану ринку кредитних спілок і можливих шляхів вирішення актуальних проблем його подальшого розвитку. По переважній більшості позицій обговорення сторони констатували повне співпадіння оцінок. Були також намічені перші конкретні взаємні кроки, що найближчим часом будуть зроблені для налагодження дієвої співпраці між Держфінпослуг і ВАКС-ПЗВ. 
Після завершення індивідуальної зустрічі з Василем Волгою Андрій Оленчик і Галина Шатирко взяли участь у засіданні Консультаційно-експертної ради Держфінпослуг. Основним питанням порядку денного цього засідання стало обговорення нещодавно оприлюдненої Держфінпослуг Концепції запровадження пруденційного нагляду за небанківськими фінансовими установами в Державній комісії з регулювання ринків фінансових послуг України. Більшість пропозицій, висловлених представниками ВАКС і ПЗВ, були сприйняті Василем Волгою й іншими посадовими особами Держфінпослуг, відповідальними за подальше опрацювання та запровадження Концепції.

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net