Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Пропозиція ВАКС щодо участі кредитних спліок у фінансуванні заходів з енергозбереження взята в роботу

Всеукраїнська асоціація кредитних спліок (ВАКС) 7 червня отримала відповідь від Адміністрації Президента України щодо свого звернення з приводу участі кредитних спілок у фінансуванні заходів з енергоефективності.

«Повідомляємо, що Ваше звернення щодо участі небанківських кредитних установ у фінансуванні заходів з енергоефективності надіслано для розгляду згідно з компетенцією до Кабінету Міністрів України, який поінформує Вас про результати», — зазначено в листі за підписом Першого заступника Глави Адміністрації Президента України Ірини Акімової.

Нагадаємо, ВАКС неодноразово зверталася до державних органів щодо участі кредитних спілок у фінансуванні заходів з енергоефективності. Зокрема, в березні 2013 року до Адміністрації Президента України ВАКС надіслала два листи. В одному з них асоціація виловила прохання допомогти створити сприятливі умови для активізації участі кредитних спілок у фінансуванні енергоощадних заходів. В іншому листі ВАКС просила доручити обласним державним адміністраціям вивчити досвід Львівської області в запровадженні механізмів розгортання програми з енергозбереження та реалізувати подібні механізми на місцевому рівні, у тому числі за участі місцевих кредитних спілок.

Крім того, у травні 2012 року на виконання доручення віце-прем’єр-міністра України — Міністра соціальної політики пана С. А. Тігіпка (на той час) ВАКС направила до Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження лист, де в тому числі зазначила: «Враховуючи наближеність кредитних спілок до населення у невеличких містах і селах (кожна п’ята кредитна спілка працює виключно у селищах та селах, а ще половина із загальної кількості — у районних центрах та містах до 100 тис. чол.), кредитна кооперація вже сьогодні готова активно розвивати кредитування заходів з енергоефективності та енергозбереження за умов підтримки зазначеної ініціативи на місцевому або загальнодержавному рівні».


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=837


    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net