Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

ВАКС розповіла про досвід кредитних спілок у популяризації зеленого туризму

Представники проекту USAID «АгроІнвест» і Всеукраїнської асоціації кредитних спілок 7 червня взяли участь у конференції «Формування політики розвитку та функціонування сільського туризму в Україні», в рамках якої обговорювали актуальність і необхідність реорганізувати Спілку сприяння розвитку сільського зеленого туризму.

На конференції були присутні власники індивідуальних і колективних господарств неготельного типу засобів розміщення, особисті селянські та фермерські господарства, громадські організації, представники центральних і місцевих органів виконавчої влади та самоврядування.

Представник проекту USAID «АгроІнвест» під час привітального слова учасникам конференції підкреслив важливість їх об’єднання та закликав брати активну участь у роботі Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму та користуватися її послугами, адже професійне об’єднання — це єдиний шлях для ефективного відстоювання своїх інтересів на державному рівні та внутрішнього системного розвитку.

Представник ВАКС розповів про особливості діяльності кредитних спілок й їхню відмінність від інших учасників фінансового ринку України. Як приклад популяризації зеленого туризму кредитними спілками навів результати роботи КС «Косівська». Після доповіді учасники конференції ставили питання щодо розрахунку вартості кредиту, гарантій і надійності фінансових установ. За словами учасників конференції, їх зацікавила надана інформація, й вони попросили провести для них навчання з ефективного вибору та користування кредитними послугами й інших аспектів фінансової грамотності.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=836


    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net