Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Рівненська асоціація кредитних спілок підсумувала свою роботу за 2012 рік

Звітна конференція Рівненської асоціації кредитних спілок (РАКС) відбулася 31 травня. У її роботі взяли участь сім кредитних спілок з восьми, які є членами РАКС.

Голова правління РАКС Ольга Ігнатьєва під час свого звіту доповіла про роботу асоціації в 2012 році: було проведено Конференцію членів РАКС, а також 13 спільних засідань правління та ревізійної комісії, під час яких розглянуто 50 питань, що стосувалися роботи кредитних спілок-членів РАКС.

Крім того, протягом 2012 року РАКС організувала:

  • 3 тренінги на тему «Управляння грошима та боргами»;
  • 8 майстер-класів на теми «Сімейний бюджет: теорія і практика», «Основи фінансового планування», «Депозитні ставки: фактори впливу, тенденції», «Кредитні програми: види, вигоди, підводні камені»;
  • День відкритих дверей у кредитних спілках Рівненщини — 18 жовтня;
  • фотосесію «Лідери та кредитні спілки Рівненщини»;
  • круглі столи на теми «Кредитна кооперація Рівненщини: досягнення, проблеми, обмін досвідом» та для голів профспілкових об’єднань — на тему «Фінансова просвіта як основа захисту інтересів працюючих».

Окремо слід відзначити просвітницьку діяльність РАКС, у рамках якої місцева асоціація:

  • видала та розповсюдила інформаційний буклет РАКС з фінансової просвіти;
  • по фінансовій просвіті в місцевих ЗМІ розмістила статті на теми «Чи варто зв’язуватись з кредитами?», «Кредитні капкани», «Як обрахувати вартість кредиту», «Бардак, за який ніхто не несе відповідальності» (про купівлю в групах і проблеми, що виникають у людей через їхню фінансову неграмотність), «Вчилися керівники обласних галузевих профспілкових організацій» (виступ голови правління РАКС на з тему «Фінансова просвіта як основа захисту інтересів працюючих»).

Також голова правління РАКС Ольга Ігнатьєва взяла участь у програмі «Реформи» Рівненського державного телебачення, що була присвячена фінансовій просвіті й пенсійній реформі.

Учасники конференції одноголосно затвердили роботу правління асоціації.

Про гарну роботу РАКС свідчить не тільки представлений звіт, а й збільшення членства в цій асоціації, причому, забігаючи наперед, можна додати, що й у 2013 році до РАКС продовжують вступати кредитні спілки.

У роботі конференції взяв участь представник ВАКС Олексій Волотовський.

Конференція була не єдиним заходом, запланованим на цей день — після її закінчення розпочався методичний семінар-практикум: «Кредитні спілки: особливості сучасного функціонування та шляхи розвитку». Під час цього заходу учасники обговорювали актуальні на сьогодні теми: «Стан кредитного руху в Україні: тенденції та перспективи» (доповідач: виконавчий директор ВАКС Олексій Волотовський), «Узагальнення юридичної практики в діяльності рівненських кредитних спілок на сучасному етапі» (доповідач: юрисконсульт КС «Довіра» Олександр Комісарчук), «Про перспективи та можливості розвитку та розквіту: теорія й практика (психологічний аспект)» (доповідач: психолог, голова РОМГО «Центр саморозвитку особистості «РАЗОМ» Олена Плахтина).

Такі заходи в черговий раз демонструють, що місцеві асоціації розвиваються там, де люди прагнуть до розвитку як фінансового, так і особистісного.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=830

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net