Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Зареєстрований законопроект щодо посилення відповідальності за порушення законодавства у сфері надання адміністративних послуг

У Верховній Раді України 1 червня зареєстрований за № 2191а проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування за порушення законодавства у сфері надання адміністративних послуг».

Законопроект підготовлений Мінекономрозвитку на виконання вимог Закону України «Про адміністративні послуги» з метою встановлення відповідальності за порушення вимог законодавства з питань надання адміністративних послуг суб’єктами надання адміністративних послуг (їх посадовими особами) та адміністраторами центрів надання адміністративних послуг.

Проектом Закону України передбачено визначити перелік адміністративних правопорушень у зазначеній сфері та встановити адміністративну відповідальність за ці порушення.

Водночас проектом Закону України передбачено внести зміни до Кодексу законів про працю України щодо встановлення вимог стосовно звільнення посадових осіб суб’єктів надання адміністративних послуг або адміністраторів у разі повторного протягом року порушення ними законодавства в сфері надання адміністративних послуг.

З текстом законопроекту можна ознайомитись на офіційному веб-порталі Верховної Ради України.

Додатково нагадуємо, що з Інформаційними картками адміністративних послуг, які надає Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Нацкомфінпослуг.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=829


    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net