Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Новий голова Держфінпослуг розповів про новий погляд на регулювання ринків фінансових послуг

 Під час своєї першої пресс-конференції, що відбулася 6 квітня, новопризначений голова Держфінпослуг Василь Волга говорив про новий погляд на регулювання ринків фінансових послуг. Відповідно, це стосується й сектору кредитних спілок. На думку, Василя Волги, ринок кредитної кооперації — ідеальний механізм для оперативного вирішення проблем, що виникли внаслідок фінансово-економічної кризи. «Розвиток системи кредитної кооперації динамічно збільшує купівельну спроможність громадян та є ефективним способом залучення внутрішніх інвестицій в економіку України, — зазначив голова Держфінпослуг. — На жаль, слід визнати, що діяльність Держфінпослуг в цьому напрямку була недостатньо ефективною. Невиправдано байдуже ставлення до проблем кредитних спілок привело до важких, а інколи катастрофічних наслідків».
Для того щоб вивести кредитні спілки з кризового стану й створити умови для активного розвитку цього сектору, Василь Волга запропонував відповідний план дій, де зокрема передбачено створення Фонду гарантування вкладів, системи рефінансування кредитних спілок, а також розробку й ухвалення «Концепції розвитку системи кредитної кооперації в Україні» та відповідне законодавче й нормативне врегулювання.
Детальніше про плани Василя Волги щодо сектору кредитних спілок, страхових компаній і недержавних пенсійних фондів, а також щодо структурних змін і кадрових перестановок у Держфінпослуг читайте в найближчому номері «Вісника кредитної кооперації».

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net