Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Увага! ІІІ Міжнародний науково-практичний форум ВАКС перенесено

Нам потрібен законопроект, з яким ми зможемо працювати на ринку!

Як відомо, ВАКС планувала 28–30 травня провести ІІІ Міжнародний науково-практичний форум, основним завданням якого було реагування на зміст змін до Закону «Про кредитні спілки», що розробляються на виконання пункту 20.1 Національного плану дій на 2013 рік.

 З цією метою до участі в Форумі ВАКС планує запросити провідних фахівців ринку кредитних спілок, повноважних представники відповідних державних органів та іноземних експертів з Німеччини, США, Канади, Литви та низки інших країн.

 Зокрема, резолюцію ІІІ Міжнародного науково-практичного форуму ми вважаємо за необхідне офіційно та публічно представити державним органам та громадськості для урахування її положень у процесі подальшого опрацювання оприлюдненого законопроекту.  

 На Форумі ми маємо переконати державних службовців у тому, що наша діяльність потрібна пересічним українцям, а депозити — одна з небагатьох функцій кредитних спілок. Також ми маємо показати державним службовцям, що кредитні спілки — справжній професійний ринок, а не стихійне явище, нездатне відстоювати свої позиції й захищати інтереси своїх вкладників і позичальників.

Проте, за інформацією, що є в розпорядженні ВАКС, на відміну від попередніх планів і графіків розробка зазначених змін до закону, завершення їх підготовки та оприлюднення очікується не в травні, а орієнтовно в липні цього року

 У зв’язку з цим, з метою обговорення саме оприлюднених змін до Закону «Про кредитні спілки», ми ініціюємо перенесення проведення ІІІ Міжнародного науково-практичного форуму ВАКС з кінця травня на вересень цього року.

Запрошуємо взяти активну участь у ІІІ Міжнародному форумі. Про додаткові деталі його підготовки і проведення вас буде повідомлено дещо пізніше. 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net