Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

ВАКС наполягає на спростуванні неправдивої інформації про кредитні спілки, поширеної на телеканалі ICTV

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок 23 квітня звернулася до керівництва телеканалу ICTV з наполегливим проханням спростувати неправдиву інформацію про кредитні спілки, яку телеканал поширив 13 квітня 2013 року.

«На телеканалі ICTV в програмі «Максимум» 13.04.2013 було показано сюжет про ситуацію, яка виникла навколо ПП «Грандфінресурс» у березні 2013 року. Під час сюжету журналісти телеканалу називають ПП «Грандфінресурс», яке надає громадянам позики за програмою «Альянс Україна», кредитною спілкою, однак насправді ПП «Грандфінресурс» не є кредитною спілкою.

Ще до виходу в ефір програми «Максимум» (13.04.2013 р.) ГУМВС України на своєму веб-сайті розмістила повідомлення, де наголосила, що ПП «Грандфінресурс» не є кредитною спілкою (додається). Інформаційне повідомлення з аналогічною заявою на своєму сайті розмістила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (додається).

Однак, не зважаючи на це, в сюжеті програми «Максимум», що вийшла в ефір 13 квітня, замість ПП «Грандфінресурс» (програма «Альянс Україна») сказано «кредитна спілка».

Відповідно до законодавства України в своїй діяльності працівники телеканалу ICTV, у тому числі програми «Максимум», мають керуватися чинними законами, зокрема Законом України «Про інформацію» й Законом України «Про телебачення і радіомовлення». Ми вважаємо, що 13 квітня, після виходу в ефір програми «Максимум», були порушені обидва закони. Так, поширення недостовірної інформація щодо організаційно-правової форми установи, про яку йшлося в передачі, порушує статтю 2 Закону України «Про інформацію» та статтю 6 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Враховуючи викладене, керуючись статтями 59, 64 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», ми вимагаємо від телеканалу ICTV спростування вищезазначеної інформації як такої, що не відповідає дійсності, є недостовірною та посягає на ділову репутацію кредитних спілок», — зазначено в листі ВАКС.

Лист ВАКС до телеканалу ICTV з копією в Національну раду з питань телебачення й радіомовлення ›››


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=810


    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net