Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Відбувся прес-ланч «Кредитні спілки: провокації, міфи та реальність», організований ВАКС

Останнім часом у засобах масової інформації багато говорять про вкладників і позичальників, які постраждали начебто від діяльності «кредитних спілок». Але чи справді про кредитні спілки журналісти розповідають ці історії?

Представники ЗМІ й ринку кредитної кооперації розбиралися в ситуації разом під час прес-ланчу 19 квітня (ІА «Укрінформ», м. Київ).

Вікторія Волковська, президент ВАКС, розповіла журналістам про головні міфи, що наразі існують про кредитні спілки. А Іван Вишневський, голова правління ОКС ПЗВ, акцентував увагу на ролі кредитних спілок, яку вони відіграють у житті «маленьких» українців, і навів при цьому останні статистичні дані.

Також експерти детально зупинилися на тому, що сьогодні на ринку небанківських фінансових послуг крім кредитних спілок працюють й інші установи, частина з яких «маскуються» під кредитні спілки, щоб звернути на себе увагу. У підтвердження своїх слів продемонстрували газету, вийняту з поштової скриньки прямо перед початком прес-ланчу. У цій газеті було надруковано багато реклами, де великими літерами написано «КРЕДИТ», однак жодне з продемонстрованих рекламних оголошень не було рекламою кредитної спілки. Як запевняють представники ринку кредитної кооперації, класичні кредитні спілки взагалі рідко рекламуються.

У другій частині прес-ланчу журналісти й керівники зазначених об’єднань змоделювали ситуацію, коли пересічний громадянин прийшов до кредитної спілки й спочатку спробував взяти кредит, а потім — покласти гроші на депозит. При цьому на всі питання удаваного громадянина відповідала безпосередньо голова правління кредитної спілки «Київський кредитний альянс» Ольга Тугай.

Метою такої «гри» було продемонструвати, що в справжній кредитній спілці взяти кредит «за 5 хвилин» на велику суму, ще й без довідки про доходи та поручителя не вдасться.

Крім того, відповідаючи на запитання журналістів, а також завдяки наведеним ситуаціям під час «гри», представники ринку кредитних спілок показали, як саме відрізнити кредитну спілку від інших небанківських фінансових установ.

Сподіваємося прес-ланч був корисним для журналістів і допоміг розібратися в особливостях діяльності кредитних спілок.

Журналістам і керівникам кредитних спілок у подальшій роботі пропонуємо використовувати презентацію Вікторії Волковської, президента ВАКС, ›››

Також нагадуємо журналістам, що вони завжди можуть звернутися до нас за коментарями, коли пишуть про кредитні спілки.

Ми завжди відкриті для ЗМІ.

Фоторепортаж з прес-ланчу ›››


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=807

 

 

 

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net