Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

ВАКС взяла участь у роботі узгоджувальної наради в Держпідприємництві

У Державні службі України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва 17 квітня відбулась узгоджувальна нарада за участю представників Держпідприємництва, Нацкомфінпослуг, ВАКС, Ліги страхових організацій та Асоціації ломбардів.

Учасники наради обговорювали проект змін до 41 та 43 статей Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринку фінансових послуг».

Проектом було запропоновано внесення змін до Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», а саме:

1) частину першу статті 41 доповнити пунктами 4 і 5 такого змісту:

«4) за створення перешкод у виконанні посадовими особами Уповноваженого органу покладених на них обов’язків — у розмірі від 100 до 1 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;

5) за ненадання споживачеві фінансових послуг передбаченої законом необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про умови надання фінансових послуг — у розмірі від 100 до 1 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.»;

2) у статті 43:

доповнити статтю після частини третьої новою частиною четвертою такого змісту:

«4. Ненадання споживачеві фінансових послуг передбаченої законом необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про умови надання фінансових послуг тягне за собою накладення на посадову особу штрафу в розмірі від 20 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

ВАКС і Тернопільська обласна асоціація кредитних спілок у своїх до Нацкомфінпослуг та Держпідприємництва зауважили, що розмір штрафних санкцій підлягає зменшенню, а зміст запропонованих змін — уточненню.

За підсумками детального та жвавого обговорення учасники погодились запропоновані зміни до статті 41 залишити в наданій редакції, а статтю 43 викласти у редакції, запропонованій ТОАКС:

«Ненадання споживачеві фінансових послуг передбаченої законом необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про умови надання фінансових послуг тягне за собою накладення на  посадову особу штрафу  в розмірі від 20 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=804

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net