Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Михайло Бродський зустрівся з представниками ринку кредитної кооперації

Михайло Бродський, голова Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, та його перший заступник Олександр Потімков 15 квітня зустрілися з представниками ВАКС, ПЗВ, УОКС, координатором Німецького проекту DGRV/GIZ «Реформування фінансової діяльності в сільській місцевості», головою правління кредитної спілки «Профспілкова скарбниця».

Учасники зустрічі обговорили останні подій, пов’язані з ПП «Гранфінресурс» (програма «Альянс Україна»), окремі питання сучасного стану ринку кредитної кооперації та відмінності кредитних спілок від інших фінансових установ, про що Михайло Бродський говорив 9 квітня у передачі «Шустер LIFE. АДРЕНАЛИН».

Голова Держпідприємництва запропонував представникам ринку надати свої пропозиції, які відображатимуть шляхи покращення діяльності кредитних спілок, зміцнення їхньої фінансової стабільності й головне — підвищення довіри населення до цих фінансових установ.

Пан Бродський зазначив, що на його думку, діяльність кредитних спілок потрібна певним ланкам пересічних громадян.

Зі свого боку представники ринку навели аргументи, які переконали голову Держпідприємництва в необхідності оновлювати законодавство, що сьогодні регулює діяльність кредитних спілок в Україні.

Учасники зустрічі детально обговорили умови отримання кредитів у кредитних спілках, пропозиції щодо депозитних відсоткових ставок, навели приклади найбільш затребуваних напрямків кредитування.

За результатами зустрічі сторони домовилися про подальшу співпрацю з метою зміцнення діяльності кредитних спілок та покращення довіри до них з боку пересічних громадян.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=799

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net