Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Пропонуємо ознайомитися з одним із найкращих і грамотно складених звернень до ЗМІ щодо публікації незаконної реклами про надання фінансових послуг

Тернопільська обласна асоціація кредитних спілок (ТОАКС) 25 березня звернулася до головного редактора газети «Експрес» з листом, де висловила своє занепокоєння з приводу публікації на шпальтах видання незаконної реклами, яка вводить в оману читачів та призводить до прикрих випадків.

У своєму листі ТОАКС зазначила: «Так, всупереч вимогам ч. 2 статті 8 Закону України Закону України «Про рекламу» від 03.07.1996 р. №270/96-ВР (далі – Закон України), згідно якої розповсюджувачі реклами не можуть поширювати рекламу, якщо відповідно до законодавства види діяльності або товари, що рекламуються, підлягають обов’язковій сертифікації або їх виробництво чи реалізація вимагає наявності відповідних дозволу, ліцензії, а рекламодавець не надав розповсюджувачу реклами копії таких сертифіката, дозволу, ліцензії, засвідчених у встановленому порядку, редакція Вашої газети публікує рекламу установ, що займаються адмініструванням коштів в групах, яка не містить інформації про наявність відповідної ліцензії. У більшості випадків є посилання лише на витяг (свідоцтво, виписку), яка надається державним реєстратором. Проте свідоцтво чи виписка свідчить лише про державну реєстрацію юридичної особи, а не про право надавати фінансові послуги».

Далі ТОАКС навела випадки, коли така незаконна реклама призводить до жахливих наслідків, як то з програмою «Альянс Україна».

«Нагадуємо, що згідно статті 27 Закону України особи, винні у порушенні законодавства про рекламу, несуть дисциплінарну, цивільно-правову, адміністративну та кримінальну відповідальність відповідно до закону, а в останніх номерах газети «Експрес» виходило по десять оголошень з «безкоштовними грошима».

Також звертаємо вашу увагу що газета «Експрес» є однією з найпопулярніший та найавторитетніших у Тернопільській області.

Враховуючи вищенаведене, просимо розглянути дане звернення та закликаємо Вас припинити публікацію незаконної реклами в газеті «Експрес.

Прошу повідомити про результати розгляду даного звернення», — такими словами закінчується лист ТОАКС.

Повний текст листа ›››

ВАКС дякує ТОАКС й особисто її голові Марії Галонській за участь в роботі асоціації й за активну громадську позицію.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=788

 

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net