Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Відбувся семінар ВАКС «Фінансовий моніторинг в кредитних спілках. Новели кримінально-процесуального законодавства»

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок за підтримки Об’єднання кредитних спілок «Програма захисту вкладів» 13 та 14 березня 2013 року провела дводенний семінар «Фінансовий моніторинг в кредитних спілках. Новели кримінально-процесуального законодавства». Участь у навчальному заході взяли понад 20 співробітників кредитних спліок.

Особливістю цього, як і багатьох інших семінарів ВАКС, було те, що фахівці кредитних спілок змогли поспілкуватися з представниками державних органів влади. Зокрема, в перший день, про вимоги до відповідальних за ведення фінансового моніторингу говорили з Русланом Васильовичем Гончаренко, начальником відділу фінансового моніторингу Нацкомфінпослуг. Питання щодо практичних порад здійснення фінансового моніторингу в кредитних спілках ставили Тетяні Леонідовні Дмитренко, заступнику директора з навчально-методичної роботи Навчально-методичного центру Держфінмоніторингу України.

Практичні рекомендації запровадження фінансового моніторингу в кредитних спілках учасникам семінару надав Віктор Петрович Рудий, юрисконсульт ОКС ПЗВ, а про заплановані зміни в законодавстві розповіла Надія Олександрівна Йонссон, юрисконсульт ВАКС.

Наступний день був присвячений новелам кримінально-процесуального законодавства: про значні зміни, що відбулися в зв’язку з набуттям чинності нового Кримінального процесуального кодексу, розповів Іван Васильович Канфуі (НаУКМА), а про застосування КПК у діяльності кредитних спліок — фахівці юридичної компанії «Юріс-консалт».

ВАКС дякує лекторам та учасникам семінару за активну роботу.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=777

 

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net