Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

До уваги представників ЗМІ, державних органів влади, кредитних спілок! Заява з приводу поширення недостовірної інформації в ЗМІ

12 березня 2013 р. засоби масової інформації поширили інформацію про захоплення заручниці та заподіяння їй тілесних ушкоджень клієнтом компанії «Альянс Україна». При цьому ЗМІ заявили, що «Альянс Україна» є кредитною спілкою, яка ввела в оману споживача фінансових послуг.

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок та Об’єднання кредитних спілок «Програма захисту вкладів» заявляють:

  • зазначена в новинах організація НЕ Є КРЕДИТНОЮ СПІЛКОЮ, а є ТОВ «Грандфінресурс», яке анонсує надання соціальних позик;
  • в новинах було поширено недостовірну інформацію про кредитні спілки, що призвело до погіршення ділового іміджу кредитних спілок України.

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок та Об’єднання кредитних спілок «Програма захисту вкладів» закликають представників засобів масової інформації:

  • будувати свої повідомлення лише на перевірених фактах;
  • не допускати погіршення ділового іміджу організацій, які не причетні до анонсованих подій.

Також на адресу ВАКС надійшов лист від голови Кримської асоціації кредитних спілок, де зазначено: «Альянс Україна» не є кредитною спілкою і не зареєстрована в реєстрі Нацкомфінпослуг. «Альянс Україна» — це програма кредитування приватного підприємства «Грандфінресурс», видом діяльності якого є «Надання інших допоміжних комерційних послуг» (інформація взята з Єдиного державного реєстру на сайті Інформаційно-ресурсного центру). Вважаємо, що поширення даної інформації є умисною дискредитацією кредитної кооперації з боку влади. Непідтверджені фактами статті в газетах, а також численні випуски недостовірної інформації в новинах на популярних телеканалах вкотре компрометують кредитні спілки та ганьблять ділову репутацію, що дає можливість населенню робити негативні висновки про професійні та управлінські здібності кредитних спілок, їхню порядність і відповідність діяльності вимогам закону».


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=772

 

 

 

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net