Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Кредитна спілка «Самопоміч» (м. Заліщики) провела загальні збори

Кредитна спілка «Самопоміч» (м. Заліщики) 1 березня 2013 р. провела чергові загальні збори, на яких звітувала про результати діяльності в 2012 році.

Голова спостережної ради кредитної спілки доповів про діяльність спостережної ради в 2012 році, а також ознайомив присутніх із висновком і рекомендаціями, які надало Об’єднання кредитних спілок «Програма захисту вкладів»; ці рекомендації зроблені на підставі звітних даних, поданих кредитною спілкою за 2012р.

Крім того, під час загальних зборів було представлено розроблений Об’єднанням кредитних спілок «Програма захисту вкладів» аналіз фінансових показників кредитної спілки, за допомогою якого кожен присутній міг проаналізувати роботу спілки за останні 5 років.

За 15 років свого існування «Самопоміч» видала понад 30 тис. кредитів на суму, що перевищує 100 млн грн.

За звітний період 2012 року членам спілки видано кредитів на суму 13 млн 347 тис. грн. Сама спілка у звітному періоді взяла 2 кредити на суму 735 тис. грн в Українській об’єднаній кредитній спілці.

Кредити видавались короткострокові (із строком погашення до 3 місяців) — 0,1 % від загальної суми наданих кредитів членам кредитної спілки, середньострокові (від 3 до 12 місяців) — 93,2 % та довгострокові (більше 12 місяців) — 6,7 %. Рішення про надання кредиту спілка ухвалювала тільки після того, як ретельно вивчила фінансовий стан позичальника. В якості забезпечення оформлялися договори поруки.

Середній кредит члена кредитної спілки становить 4 671 грн; середній вклад члена кредитної спілки — 31 637 грн.

Капітал складається майже повністю з резервного капіталу, що займає в структурі капіталу 99,6 %, за звітний період збільшено резервний капітал на 62 %.

Кредитна спілка є членом Об’єднання кредитних спілок «Програми захисту вкладів», Всеукраїнської асоціації кредитних спілок, Української об’єднаної кредитної спілки та Тернопільської обласної асоціації кредитних спілок.

У 2012 році кредитна спілка надала благодійну допомогу таким установам:

- українська греко-католицька церква Бучацької єпархії Заліщицького деканату церкви Покрови Пресвятої Богородиці — 10 тис. грн;
- територіальний центр соціального обслуговування — на підтримку благодійної акції «Зустріти старість теплом турботи» — 1 тис. грн.
- школа естетичного виховання (дитяча художня школа) — для підключення Інтернету та на абонентське обслуговування на 2012 р. — 762 грн.

У 2012 році кредитна спілка «Самопоміч» провела конкурс малюнка на асфальті на тему «Дитинство планети мрій, бажань».


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=770

 


 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net