Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Відбулося чергове засідання робочої групи в Держфінмоніторингу

Юрисконсульт ВАКС взяла участь у 28-му засіданні Робочої групи з розгляду проблемних питань суб’єктів первинного фінансового моніторингу — небанківських установ та аналізу ефективності заходів, що вживаються ними для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів і фінансуванню тероризму, яке відбулося 28 лютого. На засіданні робочої групи були присутні представники Держфінмоніторингу, Нацкомфінпослуг, інших органів державної влади, а також представники ринку небанківських фінансових установ.

Під час засідання обговорювалися проблемні питання, що виникають у роботі суб’єктів первинного фінансового моніторингу. Представники державних органів ознайомили присутніх з інформацією щодо типових помилок, яких припускаються фінансові установи.

Окрім того, представник Нацкомфінпослуг повідомив, що в березні планується проведення круглого столу з метою обговорення проекту Положення про навчання працівників, відповідальних за проведення фінансового моніторингу суб’єктів первинного фінансового моніторингу, державне регулювання і нагляд за діяльністю яких виконує Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Взяти участь у цьому круглому столі будуть запрошені суб’єкти, які направили свої письмові пропозиції та зауваження до зазначеного проекту.

Окрему увагу було приділено питанням узгодження вимог положень Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму» та Закону України «Про захист персональних даних». У свою чергу працівники Держфінмоніторингу повідомили, що зверталися з цих питань до Державної служби України з питань захисту персональних даних та отримали відповідь за підписом Голови Служби. У зв’язку з цим було запропоновано розглянути можливість розмістити цей лист на веб-сайті Держфінмоніторингу для загального доступу.

Наприкінці засідання представники ринку фінансових установ звернулися до Держфінмоніторингу з пропозицією провести в 2013 році круглий стіл для всіх учасників фінансового ринку з метою прямого діалогу та обговорення нагальних питань.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=762

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net