Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

ВАКС та Університет банківської справи НБУ підписали договір про співпрацю

 22 квітня 2010 року відбулося засідання правління ВАКС, під час якого було ухвалено рішення підписати договір про співпрацю між Всеукраїнською асоціацією кредитних спілок та Університетом банківської справи Національного банку України через Львівський інститут банківської справи (ЛІБС) (www.ubs.gov.ua).
З боку ВАКС договір підписала голова правління Галина Шатирко, а з боку університету — директор Львівського інституту банківської справи Університету банківської справи НБУ Ганна Дутка.
Сторони домовилися співпрацювати в напрямку сумісної організації та проведення навчання, перепідготовки, підвищення кваліфікації для осіб, які провадять діяльність на ринку кредитних спілок України.
 Підтримувати співпрацю між ВАКС і ЛІБС буде проект Німецького товариства технічної співпраці та Німецької кооперативної асоціації «Райффайзен» (GTZ/DGRV) «Підтримка фінансової діяльності на селі», який також сприятиме налагодженню співробітництва ВАКС з однією з академій кооперативних банків Німеччини.
Крім Львівського інституту банківської справи навчання та підвищення кваліфікації працівників кредитних спілок заплановано організовувати й проводити на базі Харківського, Черкаського інститутів банківської справи й Інституту магістерської та післядипломної освіти (м. Київ), які входять до складу Університету банківської справи Національного банку України. 
Впевнені, що найближчим часом система навчання та підвищення кваліфікації працівників кредитівок зможе вийти на новий якісний рівень, враховуючи кращий досвід банківської системи як України, так і Німеччини.

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net