Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Чергова ХІІІ Конференція ВАКС: кредитні спілки визначали напрямки діяльності асоціації в 2013 році

Підсумки роботи асоціації, плани на майбутнє, жвава дискусія щодо важливих аспектів діяльності ринку кредитної кооперації й висока оцінка Нацкомфінпослуг щодо ролі ВАКС у відстоюванні інтересів кредитних спілок — такою була чергова ХІІІ Конференція Всеукраїнської асоціації кредитних спілок, яка відбулася 13 лютого, у Києві.

«Співпраця регулятора з вашою асоціацією є дуже важливою, разом з ВАКС ми підвищуємо рівень стандартів роботи на ринку кредитної кооперації. Тому бажаю учасникам конференції й надалі в єдності ухвалювати важливі рішення та рухатися вперед у своєму розвитку», — зазначив у своєму листі до учасників конференції Андрій Леонідович Стасевський, голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

«Ваш досвід, ваші практичні навички допоможуть нам якісно і до взаємного задоволення зробити вагомий внесок у законодавче поле та нормативний розвиток кредитної кооперації», — звернувся до присутніх Геннадій Васильович Дмитренко, керівник Департаменту регулювання та нагляду за кредитними установами та бюро кредитних історій Нацкомфінпослуг. І продовжив: «Я думаю, що тут зібралися кредитні спілки, які є доброчесними й направлені на розвиток. Дуже приємно, що у вас такий гарний керівник, який піклується про вас. Дуже приємно, що цей керівник вникає в усі ситуації, відстоює ваші інтереси, а не свої особисті. Я думаю, що з такою допомогою нам у 2013 році буде легше працювати. Крім того, у нас є підтримка і спеціалістів, і голови Комісії Андрія Леонідовича. Ви можете бачити друзів, котрі разом працюють на ринку».

Привітання від Анни Гамбург, керівника проекту технічної допомоги «Реформування фінансової діяльності в сільській місцевості» Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ/DGRV, учасникам конференції передав координатор Проекту Олександр Митченок: «Зараз Анна знаходиться в Німеччині, але душею й серцем завжди з кредитними спілками України. Напередодні Дня Святого Валентина Анна передає найтепліші вітання й побажання, щоб систему кредитної кооперації любили як представники державних органів виконавчої влади, так і на місцях, і завжди допомагали вирішувати нагальні питання».

Успіхів і плідної співпраці в 2013 році всім присутнім побажала й Наталія Ільїна, представник проекту USAID «АгроІнвест».

«Хочу привітати всіх з такою важливою подією й побажати плідної роботи на благо кредитних спілок. Зазначу, що за минулий рік відбувся значний прогрес у взаємодії ВАКС і НАКСУ. І те, що я сьогодні тут, це підтверджує. Я вже казав і повторю: ми можемо й мусимо конкурувати в навчанні, консалтингу, але те, що стосується лобіювання наших проблем, повинні бути всі заодно. У нас єдине завдання — щоб кредитні спілки стабільно й нормально розвивалися, і щоб на цьому ринку не було таких, які негативно впливатимуть на ринок кредитних спілок. Хотів ще раз побажати консолідації. Мова не йде про об’єднання. Це чудово, коли кредитна спілка може вибирати консалтинг, кращі послуги в навчанні. Але що стосується лобіювання, якщо ми не виступатимемо єдиним фронтом, то через два роки ринку кредитних спілок не буде», — у свою чергу наголосив Петро Козинець, президент Національної асоціації кредитних спілок (НАКСУ).

Після привітань гостей учасники перейшли до офіційної частини. Зокрема, у рамках порядку денного чергової ХІІІ Конференції ВАКС обговорювали такі питання:

  • про діяльність ВАКС у 2012 р.;
  • про фінансову діяльність ВАКС у 2012 р.;
  • бюджет ВАКС на І півріччя 2013 р.;
  • основні напрямки діяльності ВАКС на 2013 р.;
  • внесення змін і доповнень до внутрішніх документів ВАКС;
  • розгляд питань поточної діяльності ВАКС.

Учасники конференції проголосували «за» кожне із зазначених питань.

На завершення заходу Іван Вишневський, голова правління Об’єднання кредитних спілок «Програма захисту вкладів», побажав усім присутнім робити все залежне від кредитних спілок, щоб цей ринок і надалі розвивався.

Фоторепортаж з події ›››


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=752

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net