Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Уряд змінив перелік інформації, яка підлягає внесенню до Держреєстру баз персональних даних

Кабінет Міністрів 30 січня 2013 року ухвалив зміни до переліку інформації, яка підлягає внесенню до Державного реєстру баз персональних даних. Відповідні зміни до урядової постанови, якою було затверджено Положення про Державний реєстр баз персональних даних та порядок його ведення, розробляло Міністерство юстиції у зв’язку зі змінами Закону України «Про захист персональних даних».

Як повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович, з урахуванням законодавчих змін Кабінет Міністрів звільнив володільців персональних даних від обов’язку реєстрації баз персональних даних, ведення яких пов’язано із забезпеченням та реалізацією трудових відносин, а також баз персональних даних, які містять перелік членів громадських, релігійних організацій, професійних спілок та політичних партій.

Водночас доповнено перелік інформації, яка підлягає внесенню до Державного реєстру баз персональних даних. Зокрема, до Реєстру вноситиметься інформація про третіх осіб, яким передаються персональні дані, а також про транскордонну передачу персональних даних. Крім того, вноситиметься інформація про склад персональних даних, які обробляються.

Крім того, розширено перелік інформації, яка є у загальному доступі на веб-сайті Державного реєстру баз персональних даних. Зокрема, у відкритому доступі міститиметься інформація про склад персональних даних, які обробляються; інформація про третіх осіб, яким передаються персональні дані; інформація про транскордонну передачу персональних даних; інформація про інших розпорядників баз персональних даних: найменування, місцезнаходження - для юридичних осіб та прізвище, ім'я та по батькові (за наявності) - для фізичних осіб.

Прийняття постанови сприятиме вдосконаленню процедури державної реєстрації та належному наповненню Державного реєстру баз персональних даних інформацією щодо обробки персональних даних.

Джерело: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article;jsessionid=AA7A899C07DAC38603A90F55C085F83E?art_id=246010480&cat_id=244274160


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=742

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net