Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Відбулися позачергові загальні збори УОКС

 23 квітня 2010 року у м. Львові в рамках проведення чергової квартальної зустрічі об'єднання крединих спілок «Програма захисту вкладів» відбулися позачергові загальні збори Української об’єднаної кредитної спілки (далі — УОКС). Як відомо, до недавнього часу УОКС базувалася лише на членстві в Львівській асоціації кредитних спілок, однак, у лютому цього року розширила свою ознаку членства до членства у Всеукраїнській асоціації кредитних спілок.
На момент проведення загальних зборів члество УОКС сягнуло 32 кредитних спілок (17 членів ЛАКС та 15 новоприйнятих кредитних спілок - учасників ПЗВ). Крім того, були запрошені гості — керівники ТОВ ФК «Ойкокредит-Україна» Світлана Зубрицька та Проекту технічної допомоги «Підтримка фінансової діяльності на селі» GTZ/DGRV Анна Гамбург. 
Позачергові загальні збори відкрив голова зборів – Сидоровський В.М. З привітанням також виступили гості А.Гамбург та С.Зубрицька. 
На позачергових загальних зборах УОКС розглядалися питання щодо обрання нового складу її органів управління, внесення змін до внутрішніх положень УОКС та змін до Статуту УОКС, питання про потенційну ринкову стратегію УОКС та політику її капіталізації у 2010 році, позиції з приводу заяви про приєднання/злиття з УОКС Полтавської об’єднаної кредитної спілки (базується на членстві у Полтавській кооперативній лізі).

Так до спостережної ради УОКС обрані наступні представники кредитних спілок:
1. Сидоровський В. М. — Церковна кредитна спілка «Анісія» (голова спостережної ради УОКС).
2. Сюма М. Й. — кредитна спілка «Вигода» (заступник голови спостережної ради УОКС) .
3. Прядко Л. В. — кредитна спілка «Профспілкова скарбниця» (секретар спостережної ради УОКС та член кредитного комітету УОКС).
4. Башкатов О. В. — кредитна спілка «Азовська кредитна компанія» (член спостережної ради УОКС).
5. Шатирко Г. Г. — кредитна спілка «Станіславська» (член спостережної ради УОКС).

У склад ревізійної комісії увійшли:
1. Казарінов В. О. — кредитна спілка «Кредит-СоюЗ» (голова ревізійної комісії УОКС).
2. Луцишин О. О. — кредитна спілка «Калина» (заступник голови ревізійної комісії УОКС).
3. Вінтоняк О. С. — кредитна спілка «Єднання» (секретар ревізійної комісії УОКС).

Крім того, загальними зборами було прийнято рішення про обов’язковість внесення додаткового пайового внеску в пайовий капітал УОКС у розмірі 0,5% від активів кредитної спілки з щорічним коригуванням для підтримання розміру обов’язкового додаткового пайового внеску на зазначеному вище рівні. В свою чергу, Світлана Зубрицька у своїй презентації про фінансову діяльність ТОВ ФК «Ойкокредит-Україна» та пропоновані умови кредитування УОКС з боку цієї фінансової компанії констатувала можливість надання УОКС уже у найближчому майбутньому кредитної лінії у розмір до 2 млн. гривень.
Щодо розгляду заяви про приєднання/злиття Полтавської об’єднаної кредитної спілки до УОКС зборами прийнято наступне рішення: вітати рішення ПОКС як реальний крок до здійснення реальної консолідації системи кредитних спілок. Однак, в зв’язку з тим, що процедура приєднання/злиття є дуже довгою та клопіткою, а також виникає необхідність проведення повного моніторингу фінансової діяльності Полтавської об’єднаної кредитної спілки, та враховуючи факт, що всі кредитні спілки-члени Полтавської об’єднаної кредитної спілки є членами ВАКС, збори УОКС вирішили підтвердити готовність невідкладно прийняти кредитні спілки-члени Полтавської об’єднаної кредитної спілки до УОКС після їх виходу з ПОКС з подальою її ліквідацією як юридичної особи.

Світлана Зубрицька під час виступу
  
        
                                                                                          Анна Гамбург під час виступу                                                                                                                 
    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net