Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Пропозиції ВАКС до проекту закону, яким передбачено нову платну адміністративну послугу — видача копій ліцензій

На сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, 15 січня 2013 р. оприлюднений проект Закону України «Про внесення змін до деяких Законів України щодо адміністративних послуг, які надаються Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг». Цим проектом Закону вносяться зміни до Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» шляхом доповнення його новою статтею 28-1, яка містить перелік адміністративних послуг, що надає Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Зокрема, проектом Закону до переліку платних адміністративних послуг віднесено видачу копій ліцензій на провадження діяльності з надання фінансових послуг.

«Але, просимо взяти до уваги те, що Положенням про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженим Указом Президента України від 23 листопада 2011 року 1070/2011, частиною першою статті 28 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» Нацкомфінпослуг не надано повноважень щодо видачі копій ліцензій та встановлення розміру плати за їх видачу, а представники ринку фінансових послуг зауважують, що отримання копій ліцензій необґрунтовано великий та затратний обсяг роботи у вже працюючих компаній, що мають відокремлені підрозділи.

ВАКС просить вилучили абзац 5 «видача копій ліцензії на впровадження діяльності з надання фінансових послуг» зі статті 28, пункт 1 проекту Закону», — зазначено в листі ВАКС до Нацкомфінпослуг і Держпідприємництва.

Лист ВАКС до Нацкомфінпослуг і Держпідприємництва (№ 01-05 від 18.01.2013) ›››


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=735

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net